Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komunikace s koněm

6. 1. 2014

Základ jak komunikovat s koněm je určitě důvěra a pouto mezi vámi dvěmi. Je důležité aby jste koni porozuměli jak v jeho chování tak také v jeho pohybech.  Musíte s koněm trávit co nejvíce času tím mu lépe porozumíte.. :) Ale nebude to tak jednoduché, protože i kůň musí porozumět vám, což je pro něho obtížnější.

Jen tak si koně vezměte na ohlávku a vyražte př, na plac a jen tak s ním choďtě a zkoušejte různé cviky. nebo si ho vemte na lonž a nechte ho ať chodí dokola, ale při jeho chůzi musíte vnímat každý sval, který se napíná, jakmile se do koně dokážete pořádně vžít a začnete s ním ve vaší řeči komunikovat a on vám porozumí dokázali jste to...  :)

Nemůžu vám říct jak přesně to máte dělat, protože takový návod ano neexistuje na to musíte přijít vy sami :)

                                                                      při kopírování uvádějte prosím zdroj a nebojte se psát své názory :)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Já si myslím že to půjde

(Diana, 10. 5. 2019 19:50)

Já nevím jestli to půjde protože já jedu na ranch v údolí a tam budu jenom týden

bezva

(prcekakája, 19. 1. 2015 20:02)

Ahojky, si dobrá, že máš tak úžasné stránky :) ale každý píše o komunikaci s koněm, ale mě příde že ty jsi to vystihla asi nejlépe, i když k tomu nejsou obrázky :D ale do rubriky 'Něco k plemenům koní' bych přidala norika a irského tinkera :) a prosím odepiš mi na můj e-mail
Děkju za odpověď Prcekakája :3

Komunikace

(anonimka, 26. 12. 2014 10:16)

Ahoj, máš moooooc krásné stránky a vše co tu je je krátce ale výstižně napsané! Jen tak dál :) jenom ohedně komunikace mám 1 hříbátko, myslíš že je lepší mít koně od hříbte, nebo od 3 let? děkuji za odpověď XXX

Re: Komunikace

(Lucie, 26. 12. 2014 10:20)

Děkuju, také se snažím.. když mš koně od hříbátka navážete lepší vztah ale od 3 letého koně zase více práce jak ze sedla tak z koně :)

 

 

Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 31353
Měsíc: 885
Den: 45